WaterstofNet verwelkomt twee nieuwe collega’s

16 september 2020
Categorie: WaterstofNet
WaterstofNet verwelkomt twee nieuwe collega’s

WaterstofNet verwelkomt twee nieuwe collega’s: Davine Janssen en Chris Lefrère. Dankzij de nieuwe aanwervingen zal WaterstofNet kunnen blijven inspelen op de interesse van bedrijven en overheden en bijbehorende projecten. We heten Davine en Chris van harte welkom in ons team!

Davine Janssen is ingenieur duurzame energiesystemen. Ze studeerde af aan de Technische Universiteit Eindhoven en volgde een Europees masterprogramma in Stockholm en Lissabon. Na haar studies werkte ze onder andere als trainee rond waterstof bij de Europese Commissie (DG ENER) en als journaliste bij Euractiv.
De focus van Davine bij WaterstofNet zal bij de verdere uitbouw van de Waterstof Industrie Cluster en de aansluiting van de regionale activiteiten bij Europese programma’s liggen. 
Davine Janssen: “Het afgelopen jaar heb ik als trainee bij de Europese Commissie van dichtbij mogen meemaken hoe de Europese waterstofstrategie tot stand kwam. Nu wil ik graag mijn steentje bijdragen om die visie te vertalen naar concrete projecten, zodat waterstof niet alleen op papier, maar ook in de praktijk ingezet kan gaan worden waar dat het meest waardevol is voor een duurzamere maatschappij.” 

Foto-Davine2.jpg
Davine.janssen@waterstofnet.eu

Chris Lefrère is ingenieur elektromechanica. Na zijn studies volgde hij opleidingen in industrieel beleid en informatica. Hij heeft 30 jaar ervaring in het bedrijfsleven met de ontwikkeling en realisatie van strategische en grootschalige innovatie- en transformatietrajecten in samenwerking met overheden en onderzoeksinstellingen. Zijn focus lag op telecommunicatie (digitalisatie, breedband internet, mobiel, digitale televisie, internet of things,…) en energie (oplaadpunten, slimme meters, slimme thermostaten,…).
Bij WaterstofNet zal de focus van Chris voortaan liggen bij de ontwikkeling van grootschalige programma’s rond de implementatie van waterstof in de regio, op transport en de ontwikkeling van een waterstof backbone infrastructuur. 
“Waterstof is reeds jaren een onderwerp waarin ik me met passie verdiep. Nu waterstof op globale schaal als hoeksteen wordt ingeschreven in de energiestrategie van steeds meer landen, ben ik zeer dankbaar dat ik mijn professionele kennis en ervaring mag inzetten om ondernemers en overheden te ondersteunen op hun waterstof innovatie- en transformatietraject,” aldus Chris Lefrère.

IMG_0077_ChrisLefrere2.jpg
Chris.lefrere@waterstofnet.eu

“We zien een bijzonder sterke stijging van activiteiten, plannen en ambities rond waterstof in Europa, in Nederland en in Vlaanderen. Om alle opportuniteiten maximaal te kunnen benutten in onze regio ben ik bijzonder blij dat Davine en Chris ons team zullen versterken,” aldus directeur WaterstofNet, Adwin Martens.

 logoWN-web.jpg

Terug